Essence Amla Fruit 120 tabletek

  • 37,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, PayU, Kurier Pobranie, Poczta Pobranie, Shopgate, Płatność mobilna - Shopgate, Paczkomat pobranie

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Wysokiej jakości preparat o prostym, ale pewnym składzie! Każda porcja to bogate źródło wielu substancji aktywnych (alkaloidów, flawonoidów oraz garbników) o znakomitej przyswajalności. Regularna suplementacja sprzyja wzmocnieniu układu pokarmowego oraz wsparciu prawidłowych procesów trawiennych. Sprzyja również lepszej pracy jelit, w tym poprawia ich perystaltykę. Polecamy!

ZNAKOMITY EKSTRAKT POZYSKIWANY Z OWOCÓW AMLA

STANOWI BOGATE ŹRÓDŁO WIELU SUBSTANCJI AKTYWNYCH BIOLOGICZNIE

CHARAKTERYZUJE SIĘ ZNAKOMITĄ PRZYSWAJALNOŚCIĄ ORAZ SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA

POMAGA W UTRZYMANIU PEŁNEJ SPRAWNOŚCI UKŁADU TRAWIENNEGO

SPRZYJA PRAWIDŁOWEJ PRACY JELIT, W TYM PRZYSWAJALNOŚCI NA ICH POZIOMIE SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH

CECHY ESSENCE NUTRITION AMLA FRUIT 120TAB.

Essence Nutrition Amla Fruit 120tab. - rewelacyjny preparat o prostym, ale wyjątkowym składzie. Znajdziesz w nim ekstrakt pozyskiwany z owoców agrestu indyjskiego (liściokwiat garbnikowy) (Phyllanthus emblica). Jest to popularna roślina spotykana na obszarach tropikalnych i subtropikalnych. Znalazła swoje miejsce w medycynie tradycyjnej w takich krajach, jak: Indie, Chiny, Indonezji, jak i Malaje. Owoce tej niezwykłej rośliny są bogate w alkaloidy, flawonoidy, terpenoidy, garbniki oraz pektyny.

CIEKAWOSTKA: Mitologia indyjska podaje, iż "amla" jest pierwszym drzewem, które powstało na ziemi.

Essence Nutrition Amla Fruit 120tab. - najważniejszą korzyścią z suplementacji owoców amla jest pozytywny wpływ na utrzymanie sprawności układu pokarmowego, w tym na znaczną poprawę pracy jelit. Jest to jeden z najlepszych naturalnych sposobów na wsparcie szeroko pojętych procesów trawiennych. Wszystko to w postaci łatwych do połknięcia tabletek.

ZALETY ESSENCE NUTRITION AMLA FRUIT 120TAB.

Naturalny skład, znakomita przyswajalność oraz bogactwo substancji aktywnych o pozytywnym wpływie na funkcjonowanie organizmu. Komfort suplementacji zapewnia praktyczna forma kapsułek, z których połknięciem nie będziesz miał problemów.

SKŁADNIKI ESSENCE NUTRITION AMLA FRUIT 120TAB.

Spoglądając w skład, znajdziesz w nim wyłącznie najwyższej jakości ekstrakt z owoców agrestu indyjskiego (liściokwiat garbnikowy) (Phyllanthus emblica).

UWAGA: Produkt może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

STOSOWANIE ESSENCE NUTRITION AMLA FRUIT 120TAB.

Miewasz problemy z układem trawiennym, a może z prawidłową pracą przewodu pokarmowego? Sięgnij po ten preparat, a poczujesz różnicę. Wpływa bowiem pozytywnie właśnie na układ pokarmowo-trawienny. Jest to jeden z najlepszych, naturalnych preparatów tego typu.

Spożywać 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt z owoców agrestu indyjskiego (Liściokwiat garbnikowy) (Phyllanthus emblica), substancja wypełniająca (skrobia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Produkt może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Porcja: 1 tab.  
Ilość porcji w opakowaniu: 120  
Opakowanie: 120 tab.  
Wartość Odżywcza:
Na 1 tabl. % RWS*
Ekstrakt z owoców agrestu indyjskiego 500 mg -