Kogen Oligo-Elite 100mg | 30 kaps.

  • poprawia krążenie, zwiększając wytrzymałość i przyśpieszając regenerację po wysiłku,
  • redukuje trzewną tkankę tłuszczową,
  • niweluje zmarszczki i przebarwienia,
  • poprawia elastyczność skóry.
  • 119,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, PayU, Kurier Pobranie, Poczta Pobranie, Shopgate, Płatność mobilna - Shopgate, Paczkomat pobranie

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Oligo-Elite to japoński suplement, produkowany przez firmę Amino Up z Sapporo. Jest to pierwszy na świecie i jedyny w Polsce ekstrakt polifenoli, o "niskiej masie cząsteczkowej", pozyskany z owoców liczi (85%) i zielonej herbaty (15%).

Owoce liczi są spożywane w Azji Południowo-Wschodniej od czasów  starożytnych. Cechą szczególną jest wysoka zawartość polifenoli o niskiej masie cząsteczkowej.

Polifenole o niskiej masie zawarte w Oligo-Elite warunkują 5x lepszą wchłanialność w przewodzenia pokarmowym, a zarazem warunkują wielokrotnie silniejsze działanie na organizm.

Oligo-Elite poprawia wygląd skóry. Niweluje zmarszczki i przebarwienia skórne, a dzięki poprawie przepływu krwi w skórze dochodzi także do odmłodzenia jej komórek. Oligo-Elite (ekstrakt z liczi i zielonej herbaty) to także rewelacyjne rozwiązanie stosowane w walce z nadwagą. Składniki suplementu wpływają ponadto na redukcje tkanki tłuszczowej wisceralnej, która negatywnie wpływa na zdrowie.

Składniki: celuloza mikrokrystaliczna, Oligo-Elite (ekstrakt z owoców liczi i liści zielonej herbaty), hydroksypropylometyloceluloza.

 

1 kapsułka:

100 mg ekstraktu z owoców liczi i zielonej herbaty

polifenole: 80mg

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując Oligo-Elite 2x dziennie (efekt beauty), w odstępach 12 godzinnych, spożywając po jednej tabletce. Zalecamy spożywanie suplementu godzinę przed posiłkiem lub godzinę po posiłku. Nasi klienci pierwsze efekty uzyskują już po 1/1,5 miesiąca.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.