Mr.Big Creatine Tabs | 200 tab.

 • Zwiększa siłę i masę mięśniową
 • Przyspiesza regenerację potreningową.
 • Podnosi poziom resyntezy ATP
 • Poprawia wytrzymałość
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Mr.Big

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 59,90 zł brutto
 • 79,00 zł
 • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Suplement diety zawierający monohydrat kreatyny i dekstrozę

Kreatyna jest naturalnym składnikiem występującym w ludzkim organizmie.Mr.Big Creatin Tabs zawiera najwyższej jakości monohydrat kreatyny o rozdrobnieniu 200 mesh, w połączeniu z dekstrozą, cukrem prostym przyspieszającym wchłanianie kreatyny do komórek mięśniowych. Przyjmowanie monohydratu kreatyny prowadzi do wzrostu magazynowania wody, która ma pozytywny wpływ na transport składników odżywczych.

Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny.Składniki: monohydrat kreatyny, substancja słodząca: sorbitol, glukoza,di- fosforan wapnia, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, stearynian magnezu, aromat, substancja słodząca: aspartam (zawiera źródło fenyloalaniny)

Wartość energetyczna: 100 g:      w porcji (5 tab.): 
  848 kJ / 203 kcal   103 kJ / 25 kcal
 
Wartość odżywcza: 100 g: w porcji (5 tab.): 
Białko 0 g 0 g
Węglowodany 48 g  6 g
Tłuszcze 0 g 0 g 1 tabletka zawiera 1000 mg monohydratu kreatyny
Porcja 5 tabletek zawiera 5000 mg monohydratu kreatyny
Całkowita masa tabletki: 2500 mg.

Sposób użycia: 5 tabletek dziennie.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

Mr.Big to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Food produkującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty Mr.Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Firma posiada rozległą sieć dystrybucji na całą Europę.

Kraje w których dostępne są produkty Mr. Big to: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Dania, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy, Rosja. Teraz, dzięki firmie Atleta Łódź, do tego grona dołączyła również Polska. Produkty Mr. Big gwarantują najwyższą jakość, adekwatną do tej jakości uczciwą cenę oraz asortyment dostosowany do potrzeb każdego klienta. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii.

Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

Odżywki i suplementy Mr.Big wytwarzane są w największych i najbardziej renomowanych niemieckich zakładach produkcyjnych ANONA (www.anona.de)Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi produktom farmaceutycznym, oraz zgodnie ze standardami jakości PHARMA-NIVEA , International Food Standard (IFS), ISO 9001 : 2000, HACCP : Hazzard Analysis Critical Control Point System, GMP

Forma: Tabletki