San Shredded | 70 kaps.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Natychmiastowe działanie.
  • Utrata wody.
  • Wyrzeźbiony brzuch.
  • Bezpieczny i skuteczny.
  • 83,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, PayU, Kurier Pobranie, Poczta Pobranie, Shopgate, Płatność mobilna - Shopgate, Paczkomat pobranie

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Shredded zawiera zestaw związków, które zostały dobrane w ten sposób, aby zagwarantować pozbycie się nadmiaru wody z organizmu w 72 godziny. Jednym z tych związków jest „urtica dioica” (korzeń Pokrzywy Zwyczajnej). Początkowo próbowano stosować ją w leczeniu zaburzeń prostaty. Zawiera ona „lignany”, które bezpośrednio zapobiegają wiązaniu się testosteronu z SHBG (globuliną wiążącą hormony płciowe). Kiedy to nastąpi, więcej naturalnie występującego testosteronu w Twoim organizmie zostanie użyte do tego, co robi on najlepiej, czyli...budowania mięśni i czynienia Cię silniejszym! Oprócz właściwości związanych z testosteronem, pokazano, że "Urtica Dioica" tłumi enzymy aromatazy w tkankach tłuszczowych i w ten sposób uwalnia tłuszcz w szybki i skuteczny sposób.

Drugim związkiem w niedoścignionej formule Shredded jest Mącznica Lekarska (łac.Uva-Ursi). Mącznica Lekarska jest niezwykłym związkiem, ponieważ może pomóc kulturystom na więcej niż jeden sposób. Początkowo, stosowana była w leczeniu infekcji przewodu moczowego u kobiet i środek do „wydalania” z nerek drobnoustrojów odpowiedzialnych za infekcję. I rzeczywiście wypłukiwało... nawet więcej niż drobnoustroje. Farmaceutycznej jakości ekstrakt z Mącznicy Lekarskiej w Shredded zawiera więcej niż 30% Arbutyny, która nie tylko przewyższa wszystko, co jest obecnie dostępne na rynku, ale również przyśpiesza zdolność organizmu do wydalania wody, kiedykolwiek jest to najbardziej potrzebne, jak na przykład przed zawodami lub profesjonalną sesją zdjęciową.

Trzecim i czwartym związkiem w Shredded są farmaceutycznej jakości kofeina i ekstrakt specjalnie zebranej Zielonej Herbaty (60% EGCG). Najnowsze badania dowodzą, że połączenie „kofeiny i zielonej herbaty (zawierającej przynajmniej 60% EGCG)” jest ogromnie termogenne, i wiele cudownych spalaczy tłuszczu propagowanych w szerokich kręgach społeczeństwa zawiera tę potężną kombinację. Mechanizm działania kofeiny, polega na silnym uwalnianiu pokładów tłuszczu przez stymulowanie receptorów adrenalinowych, co powoduje niewielkie wzrosty temperatury ciała, co z kolei wprowadza organizm w proces termogenny. Kofeina znana jest również jako silny diuretyk. Stymuluje ona nerki, zmuszając do częstego odwiedzania toalety... a po każdej wizycie odsłaniając Twój “kaloryfer” na brzuchu.

Ostatnim związkiem w Shredded jest Evodiamina, która działa przez zwiększanie produkcji katecholaminy w nadnerczach. To z kolei, w wyniku ciągu procesów biologicznych, zwiększa tak zwany cykliczny monofosforan adenozyny lub cykliczne AMP, cAMP. Które powoduje ostatecznie aktywacje 300 różnych reakcji enzymatycznych w organizmie. Gdy nastąpi to na wystarczająca skalę, każdy proces w organizmie, włączając produkcję ATP, syntezę białka, metabolizm węglowodanów, utlenianie tłuszczu wchodzi na szybszy poziom i to jest to, czego potrzebujesz...szybszej regeneracji!

Więc wyobraź sobie, że jesteś o 4,5- 9 kilogramów lżejszy zaledwie w kilka dni... i wyobraź sobie i jak bardziej możesz być „pocięty”. Biorąc udział w następnych zawodach lub sesji zdjęciowej nie zapomnij o dołączeniu Shredded do Swojego programu.

Składniki aktywne w

7 caps  (porcja)

Tlenek magnezu

200 mg

Pirydoksyna HCL

77 mg

Glukonian Potasu

16 mg

Ekstrakt Mniszka Lekarskiego

1500 mg

Mącznica Lekarska

1500 mg

Ekstrakt z zielonej herbaty

200 mg

Ekstrakt z Korzenia Pokrzywy

120 mg

Bezwodna Kofeina

100 mg

Evodia rutaecarpa

100 mg

 

Inne składniki: Mikrokrystaliczna celuloza (sub. wypełniająca), Żelatyna (składnik kapsułki), Dwutlenek Tytanu (E-171), Barwniki: E-127, E-133.

Sposób użycia:  

7 kapsułek, po śniadaniu popij 210 ml wody. Wypijaj przynajmniej 3,5 l wody dziennie aby uniknąć odwodnienia. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej! 

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.