Trec Anabolic BCAA System | 300 tabl.

  • Wysokiej klasy aminokwasy rozgałęzione
  • Dodatek witaminy b6
  • Wspierają regenerację oraz przyrosty masy mięśniowej
  • Hamują katabolizm, oddalają poczucie zmęczenia
  • 68,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, PayU, Kurier Pobranie, Poczta Pobranie, Shopgate, Płatność mobilna - Shopgate, Paczkomat pobranie

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Podczas odchudzania lub bardzo intensywnych treningów może dochodzić do rozpadu tkanek organizmu (w tym mięśni), jest to spowodowane niedostateczną ilością kcal w diecie. Istnieje sposób by ograniczyć to niepożądane zjawisko do minimum, jest nim odpowiednio dobrany suplement. Idealnym wyborem będzie właśnie ten preparat aminokwasowy, który dotychczas miał okazję zdobyć wielu zwolenników dzięki wysokiej jakości i koncentracji BCAA.

Trec Anabolic BCAA System to kompozycja optymalnych proporcji aminokwasów rozgałęzionych (L-izoleucyny, L-leucyny i L-waliny) wzbogacona o witaminę B6 oraz taurynę w formie szybko wchłanianych tabletek. Intensywny trening doprowadza do redukcji aminokwasów rozgałęzionych budujących mięśnie.

Trec Anabolic BCAA System pomaga szybko zahamować katabolizm i nasilić odbudowę białek mięśniowych. Preparat potęguje przyrost masy i siły mięśni oraz podnosi wydolność organizmu.

Zawartość w

Jednej porcji

(8 tabl)

L-izoleucyna

1792 mg

L-leucyna

1592 mg

L-walina

1016 mg

Tauryna

1000 mg

Witamina B6

Witamina B6

 

 

Składniki:

 

Aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna; L-walina; L-izoleucyna) (68,8%); Tauryna; Substancje wypełniające (poliwinylopolipirolidon, celuloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy, hydroksypropylometyloceluloza); Substancje glazurujące [alkohol poliwinylowy (PVA), talk, glikol polietylenowy]; barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu); emulgator: E322 (lecytyna sojowa); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Preparat popić około 300 ml wody.
W dni treningowe: 8 tabletek na 45 min. przed treningiem.
W dni nietreningowe: 2 razy dziennie po 4 tabletki ok. 30 min. przed posiłkiem.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Trec Nutrition swoją działalność rozpoczął w 2001 roku wprowadzając na rynek pierwsze suplementy diety dla sportowców. Od początku wyróżniali się jakośą, co wynika w dużej mierze ze szczególnej sytuacji prawnej w Polsce. Niewielu zdaje sobie sprawę, że w naszym kraju przepisy, zarówno sanitarne, jak i prawa żywnościowego, są jednymi z najbardziej restrykcyjnych na świecie, dlatego w tym przypadku słowo „jakość” nie jest tylko pustym frazesem.