Poznałeś już działanie i silną motywację jakie niesie ze sobą BESTIA SHOT? Teraz czas wejść na wyższy poziom treningu! Spróbuj ultra skoncentrowanej formuły BESTIA Pre-Workout. Produkt powstał we współpracy z Piotrem Bestią Piechowiakiem, utytułowanym zawodnikiem StrongMan i kulturystyki, który aktualnie sprawdza swoje umiejętności we freak fightowej organizacji Clout MMA.
Wszechstronność
To właśnie wszechstronność BESTII i jego doświadczenie w wielu dyscyplinach sportowych sprawia, że BESTIA Pre-Workout jest tak bardzo unikatowym produktem. Zawarte w nim składniki skutecznie będą wspomagać Cię w każdym typie treningu, od siłowego, przez wytrzymałościowy, a kończąc na redukcyjnym. Mało tego, wcale nie musisz być władcą siłowni aby stosować ten produkt, ponieważ sprawdzi się on również doskonale w sportach walki.
Znakomite połączenie składników aktywnych
BESTIA Pre-Workout to doskonałe połączenie aminokwasów, kofeiny i wyciągów naturalnych takich jak np. Ashwagadha, czy Rhiodola. Oprócz tego w produkcie znajdziesz znane z popularnych produktów wspierających metabolizm, np. ekstrakt z gorzkiej pomarańczy. Oznacza to, że BESTIA Pre-Workout może być również z powodzeniem stosowany wśród osób, które stawiają na rekompozycję sylwetki. Interesuje Cię rozbudowa mięśni, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej? BESTIA PRE-WORKOUT jest dla Ciebie!
Ekonomiczne opakowanie
Jedno opakowanie BESTIA Pre-Workout wystarczy Ci na 6 tygodni intensywnych treningów. To jest optymalny czas, żebyś zobaczył efekty swojej ciężkiej pracy. Zaufaj BESTII i daj z siebie wszystko na treningu!