Reklamacje i zwroty | FAQ


Reklamacje

Dokładamy wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Jeżeli jednak produkty które zamówiłeś dotarły uszkodzone, lub nie zgadzają się z zamówieniem skorzystaj z naszych podpowiedzi lub skontaktuj się z obsługą sklepu.

 

Moja przesyłka jest uszkodzona. Co zrobić ?

Pamiętaj, że w chwili doręczenia paczki jesteś zobowiązany/a sprawdzić jej stan. Jeżeli stwierdzasz, że opakowanie w którym do Ciebie dotarła jest uszkodzone zgłoś ten fakt kurierowi i w jego obecności rozpakuj paczkę aby sprawdzić jej zawartość.

 

Zawartość paczki jest uszkodzona. Co dalej ?

W takim przypadku należy sporządzić protokół szkody w obecności kuriera oraz niezwłocznie skontaktować się z obsługą Naszego sklepu.

 

Paczkomaty InPost – uszkodzona paczka

Jeśli jest to uszkodzenie zewnętrzne, nie dobieraj paczki! Zaznacz na monitorze w paczkomacie, że paczka jest uszkodzona.

 Jeżeli po odebraniu i rozpakowaniu paczki okazało się, że uszkodzeniu uległ towar wewnątrz, należy zgłosić  się do najbliższej siedziby Inpostu w celu sporządzenia protokołu szkody, następnie należy wypełnić formularz szkody.

 

Moje zamówienie jest niekompletne lub błędne, co powinienem zrobić ?

Jeżeli twoje zamówienie jest niekompletne niezwłocznie zgłoś sprawę wysyłając formularz reklamacyjny na adres atleta@atleta.pl lub kontaktując się z nami pod nr. telefonu 601 255 903.

 

Co zrobić w przypadku kiedy opakowanie produktu jest inne gdy zamawiałam/em ?

Fotografie produktów prezentowanych na stronie www.atleta.pl mogą odbiegać od faktycznego wyglądu zakupionego przez Państwa towaru. Nie jest to podstawą do złożenia reklamacji a może to wynikać z kilku powodów:

  • Niedoskonałość fotografii. Staramy się aby kolory jak i sam wygląd opakowań na zdjęciach produktowych odpowiadał tym w rzeczywistości jednak, nie zawsze jest to możliwe.
  • Różnice w szacie graficznej. Ze względu na częste zmiany szaty graficznej lub opakowań przez producentów, może zdarzyć się, że produkt na sklepie będzie występował w innej szacie graficznej. Jednak skład i gramatura powinna odpowiadać rzeczywistości.

 

Jeżeli nie znalazłeś/aś rozwiązania swojego problemu. Wypełnij formularz reklamacyjny i prześlij go na adres mailowy atleta@atleta.pl  lub skontaktuj się z obsługą sklepu.

 

Zwroty

Jeżeli okazałoby się, że zamówiony produkt nie spełniłby Twoich oczekiwań, wówczas można zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Pamiętaj jednak, że zwrócony może zostać jedynie towar nienaruszony!

Jeśli produkt nie był używany i nie został w żaden sposób zniszczony, należy go odesłać na własny koszt dowolną firmą kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Atleta Łódź ul. Gdańska 54 90-612, Łódź dołączając do paczki formularz zwrotu.