Megabol Discovery Inh-Ar | 60 kaps.

 • Zwiększa poziom testosteronu
 • Przyspiesza regenerację
 • Poprawia jakość i gęstość mięśni
 • 26,00 zł
 • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.


Do tej pory sportowcy nie mieli dostępu do suplementu buteinowego (nawet wszechwiedzące Google niewiele mówi o tym pojęciu, choć buteiny to naturalne związki a nie nazwa własna). Kilka miesięcy temu zaczęły się pierwsze testy wśród ochotników a od sierpnia 2011 Inh-Ar używany jest przez czołowych polskich zawodników, w tym aktualnego Mistrza Polski w Kulturystyce wszechwag - Tomasza Jafernika.

MEGABOL Inh-Ar ogranicza redukcję testosteronu, przez co uwalnia naturalną aktywność tego hormonu. Efektem stosowania suplementu dla kulturystów i ciężarowców jest wzrost poziomu testosteronu, a w efekcie wzrost suchej, beztłuszczowej masy mięśniowej.

Zawarte w preparacie chalkony należą do inhibitorów aromatazy. Aromataza warunkuje powstawanie estrogenów z testosteronu oraz androstendionu. Nadmierna aktywność estrogenów hamuje potencjał anaboliczny, dlatego powstrzymywanie zakresu ich działania stało się jednym z kierunków suplementacji nastawionej na przyspieszanie wzrostu masy mięśniowej.

Do tego celu mogą być wykorzystane preparaty zawierające chalkony buteinowe, przy czym INHAR jest jedynym takim produktem dostępnym w suplementacji sportowej. Preparat może mięć zastosowanie u osób, które postanowiły zrezygnować ze szkodliwego wspomagania za pomocą sterydów anaboliczno-androgennych i muszą liczyć się z rozregulowaną gospodarką hormonalną (post cycle therapy - PCT). Dodatkowo składniki preparatu mają właściwości hepatoprotekcyjne. Mogą mięć wpływ na ograniczanie procesów włóknienia i marskości wątroby.

Zawartość w

Jednej porcji

(1 kaps.)

Testo-3 - mieszanka hamująca aromatazę z kompleksem PhEN-X1004

200 mg

(2S)-2-(3,4-dihydroxyphenyl)-7-hydroxy-2,3-dihydrochromen-4-one

 

2-(3,4-Dihydroxyphenyl)- 5,7-dihydroxy-4-chromenone

 

 

 

Składniki:

 

Ekstrakty (pieczarka Agaricus, ziele pokrzywy Urticae siccum, nasiona kozieradki Trigonella foenum-graecum), dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, kapsułka żelatynowa.

 • Dzień Treningowy:
  1 kaps. rano, 1 kaps. wieczorem.
 • Dzień Nietreningowy:
  1 kaps. rano, 1 kaps. wieczorem.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

W roku 2005 Megabol rozpoczął produkcję w Polsce. Był to też moment nawiązania ścisłej współpracy naukowej, która miała zapewnić solidne podstawy recepturowe kolejnym wprowadzonym produktom. Dziś założenie to można uznać za słuszne; pierwszy produkt z polskiej linii Megabola - Testosterol to także pierwszy istotny na rynku produkt typu "testosterone booster" na bazie ekstraktów i od wielu lat cieszy się on dużą popularnością, co w sektorze suplementów dotyczy naprawdę nielicznych pozycji.