Mr.Big Carbo Complex 1500g

  • 48,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Mr. Big Carbo Complex (smak naturalny) to najwyższej jakości odżywka węglowodanowa, będąca mieszaniną najwyższej jakości węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania. Przeznaczona jest dla sportowców wszystkich dyscyplin , zarówno siłowych jak i wytrzymałościowo - szybkościowych. Odżywki węglowodanowe mają za zadanie jak najszybsze uzupełnienie energii w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i po jego zakończeniu.

Najczęściej odżywki typu Carbo używają biegacze, kolarze, pływacy, piłkarze, koszykarze, ale także trójboiści czy kulturyści.

Zastąpienie szybko wchłanialnych cukrów – węglowodanami złożonymi (maltodekstryny) może profilaktycznie hamować rozwój masy tłuszczowej ciała. To niewątpliwie istotna wiadomość nie tylko dla osób borykających się z nadwaga ale także wszystkich sportowców zainteresowanych utrzymaniem wysokiej jakości sylwetki. Odżywka przyjęta bezpośrednio po wysiłku pozwala uzupełnić zapasy glikogenu w mięśniach,s co ma decydujące znaczenie w procesach katabolicznych. Produkt wzbogacono o zestaw najważniejszych witamin.


Mr. BIG to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Food produkującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty Mr. Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Firma posiada rozległą sieć dystrybucji na całą Europę.

Kraje w których dostępne są produkty Mr. Big to: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Dania, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy, Rosja. Teraz, dzięki firmie Atleta Łódź, do tego grona dołączyła również Polska.Produkty Mr. Big gwarantują najwyższą jakość, adekwatną do tej jakości uczciwą cenę oraz asortyment dostosowany do potrzeb każdego klienta. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii.

Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

Odżywki i suplementy Mr.Big wytwarzane są w największych i najbardziej renomowanych niemieckich zakładach produkcyjnych ANONA (www.anona.de)Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi produktom farmaceutycznym, oraz zgodnie ze standardami jakości PHARMA-NIVEA , International Food Standard (IFS), ISO 9001 : 2000, HACCP : Hazzard Analysis Critical Control Point System, GMP.


Sposób spożycia: 2x dziennie po 30g wymieszać z 200-250 ml chłodnej wody. Spożywać przed i po treningu.

Składniki: Maltodekstryny, witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B2, witamina B1, kwas foliowy, biotyna, witamina B12

Wartość energetyczna: 100 g: w porcji 30 g: 
  1615 kJ (386 kcal) 485 kJ (116 kcal)
 
Wartość odżywcza: w 100 g: w porcji 30 g:
Białko 0,0 g 0,0 g
Węglowodany 94,2 g 28,3 g 
w tym cukry 2,8 g 0,8 g
Tłuszcze 0,0 g 0,0 g
 
Witamina C 180 mg 54 mg 
Niacyna 54,0 mg 16,2 mg
Witamina E 30,0 mg 9 mg 
Kwas pantotenowy 18,0 mg 5,4 mg
Witamina B6 (Pirydoksyna) 6,0 mg 1,8 mg
Witamina B2 (Ryboflawina) 4,8 mg 1,44 mg
Witamina B1 (Tiamina) 4,2 mg 1,26 mg
Kwas foliowy 600 µg 180 µg
Biotyna 450 μg 135 μg 
Witamina B12 (Kobalamina) 3,0 μg 0,90 μg

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.