Mr.Big L-carnitin liquid 1000ml

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Mr.Big

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 79,90 zł brutto
 • 89,00 zł
 • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

MR.Big L-Carnitin to najwyższej jakości produkt zawierający L-karnitynę w najlepiej przyswajalnej formie - w płynie.

Carnipure jest specjalną odmianą L-karnityny, produkowaną przez szwajcarską firmę biotechnologiczną Lonza Ltd. Znak jakości Carnipure na opakowaniu produktu wskazuje, że produkt ten zawiera czystą, najwyższej jakości L-karnitynę firmy Lonza. 

Opakowanie 1l zawiera aż 67 000mg czystej l-karnityny

L-karnityna jest naturalną substancją pochodzenia aminokwasowego, klasyfikowaną jako czynnik witaminopodobny. Może być syntetyzowana w wątrobie i nerkach z lizynyi metioniny, w obecności witaminy C, B6, PP oraz żelaza. Karnityna jest substancją niezbędną do prawidłowego funcjonowania mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, a także innych tkanek i organów. Reguluje przemianę kwasów tłuszczowych, ułatwiając ich spalanie. Uważa się, że bez karnityny organizm nie mógłby korzystać z tłuszczu jako źródła energii.

Wyniki badań wskazują również na korzystne efekty stosowania karnityny przed wysiłkiem fizycznym. Jej podawanie zwiększa wytrzymałość i odporność na przeciążenia i zmęczenie. Nawet podanie dużych ilości l-karnityny nie powoduje skutków ubocznych. Najlepsze efekty osiąga się stosując karnitynę w okresie wzmożonych treningów aerobowych (rower stacjonarny, stepper, szybki chód itp.).

Stosowanie L-Karnityny powoduje:

 • szybsze spalanie tłuszczu
 • zwiększoną wydolność
 • regulację poziomu cholesterolu
 • poprawę aktywności umysłowej


Mr.Big to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Food produkującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty Mr.Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Firma posiada rozległą sieć dystrybucji na całą Europę.

Kraje w których dostępne są produkty Mr. Big to: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Dania, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy, Rosja. Teraz, dzięki firmie Atleta Łódź, do tego grona dołączyła również Polska. Produkty Mr. Big gwarantują najwyższą jakość, adekwatną do tej jakości uczciwą cenę oraz asortyment dostosowany do potrzeb każdego klienta. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii.

Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

Odżywki i suplementy Mr.Big wytwarzane są w największych i najbardziej renomowanych niemieckich zakładach produkcyjnych ANONA (www.anona.de)Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi produktom farmaceutycznym, oraz zgodnie ze standardami jakości PHARMA-NIVEA , International Food Standard (IFS), ISO 9001 : 2000, HACCP : Hazzard Analysis Critical Control Point System, GMP

 

Składniki na 100 g:  woda, L–karnityna (6,7%), aromat, witaminca C, kwas cytrynowy, kwas winowy, substancje słodzące (sacharyna, cyklaminian sodu, acesulfam K), konserwant benzoesan sodu, barwnik E 110

Wartość energetyczna: w 100 ml: w 1 porcji (15ml):
  12,8 kJ/ 3,1 kcal  1,9 kJ/ 0,5 kcal
 
Wartość odżywcza: w 100 ml:  w 1 porcji (15 ml):
Białko 0 g 0 g
Węglowodany < 0,1 g   < 0,1 g  
Tłuszcze 0 g  0 g 
 
Witamina C   1274 mg   191 mg
L – karnityna 6700 mg 1000 mg

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

Sposób spożycia: przyjąć porcję 15 ml L-Carnitin Extreme (około 2 łyżeczek) 20 minut przed treningiem. W dni wolne od treningu należy spożywać bezpośrednio przed snem