Mr.Big Muscle protein | 500g PROMOCJA !!!

 • Mieszanka 3 rodzajów białek
 • Nadaje się do stosowania przed i po treningu jak i w ciągu dnia.
 • Zróżnicowany stopień wchłaniania
 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Mr.Big

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 59,90 zł brutto
 • 79,00 zł 59,00 zł
 • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Mr.Big Muscle Protein to najwyższej jakości odżywka wysokobiałkowa wspomagająca przyrost masy mięśniowej zawierająca trzy rodzaje białka, które charakteryzuje różny stopień wchłaniania: koncentrat białka serwatki, białko mleka i białko jaja. Dzięki temu Mr.Big Muscle Protein to odżywka uniwersalna, nadająca się zarówno do stosowania w ciągu dnia, po treningu jak i przed snem. Stosowanie odżywek białkowych powinno być ściśle związane z podstawową dietą zawodnika i stanowić uzupełnienie ilości białka w pożywieniu do pożądanej wielkości (w przypadku kulturystów ok. 2g na 1kg wagi). Dzięki odżywkom można dość precyzyjnie regulować proporcje białek i węglowodanów w diecie, przy treningu budującym masę mięśniową. Odżywki wysokobiałkowe wykorzystywane są także w procesach redukcji wagi, a także w stanach pourazowych i rekonwalescencji po zabiegach, itp.

Produkty dostępny w następujących smakach:

 • wanilia
 • czekolada
 • bananowy

 

 

Wartość energetyczna: w 100 g preparatu: w 1 porcji 30 g:
  1731kJ (414 kcal) 519 kJ (124 kcal)
 
Wartość odżywcza: w 100 g preparatu: w 1 porcji 30 g:
Białko 78,0 g 23,5 g
- w tym BCAA 16,0 g 4,8 g
Węglowodany 8,4 g 2,0 g
- w tym cukry 4,1 g 1,9 g
- w tym laktoza 3,9 g 1,07 g
Tłuszcze 4,8 g 1,8 g
- w tym nasycone 2,4 g 1,2 g
Błonnik 2,4 g 0,72 g
 
Witamina C 180 mg 54 mg 
Niacyna 54,0 mg 16,2 mg 
Witamina E 30,0 mg 9 mg
Kwas pantotenowy 18,0 mg 5,4 mg
Witamina B6 (Pirydoksyna) 6,0 mg 1,8 mg 
Witamina B2 (Ryboflawina) 14,8 mg 4,44 mg 
Witamina B1 (Tiamina) 4,2 mg 1,26 mg 
Kwas foliowy 600 µg 180 µg 
Biotyna 450 μg 135 μg
Witamina B12 (Kobalamina) 10,6 μg 3,18 μg

 

Składniki: koncentrat białka serwatki, białko mleka, białko jaja, witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B2, witamina B1, biotyna, kwas foliowy, witamina B12, aromaty i substancje smakowe

Sposób spożycia: 2-3x dziennie 30g (ok. 3 łyżki stołowe) zmieszać w 200-250 ml wody lub mleka. Pić pomiędzy posiłkami lub do posiłków ubogich w białko oraz na noc przed snem.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

 

Mr.Big Muscle Protein została wzbogacona o kompleks witamin. Zawiera całe spektrum aminokwasów w tym zwiększoną zawartość aminokwasów rozgałęzionych, a także frakcje serwatkowe mające wpływ na produkcję w organizmie hormonu IGF-1 powodującego wzrost masy mięśniowej. Nie zawiera aspartamu.

Mr.Big to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Food produkującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty Mr.Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Firma posiada rozległą sieć dystrybucji na całą Europę.

Kraje w których dostępne są produkty Mr. Big to: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Dania, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy, Rosja. Teraz, dzięki firmie Atleta Łódź, do tego grona dołączyła również Polska. Produkty Mr. Big gwarantują najwyższą jakość, adekwatną do tej jakości uczciwą cenę oraz asortyment dostosowany do potrzeb każdego klienta. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii.

Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

Odżywki i suplementy Mr.Big wytwarzane są w największych i najbardziej renomowanych niemieckich zakładach produkcyjnych ANONA (www.anona.de)Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi produktom farmaceutycznym, oraz zgodnie ze standardami jakości PHARMA-NIVEA , International Food Standard (IFS), ISO 9001 : 2000, HACCP : Hazzard Analysis Critical Control Point System, GMP

Forma: Proszek
Wielkość opakowania: Do 500 g