Megabol Egg pro 4-generation | 300g

Jednym z podstawowych zadań suplementacji sportowej pozostaje dostarczanie odpowiednich ilości białek (protein). Liczne badania oparte na określaniu bilansu azotowego w różnych grupach doświadczalnych, wskazały, że zapotrzebowanie na białko osoby trenującej dla powiększenia ogólnej masy mięśniowej jest od 3 do 5 razy wyższe niż u osoby nietrenującej.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Megabol

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 59,00 zł brutto
  • 74,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Egg Pro 4-generation™
Jednym z podstawowych zadań suplementacji sportowej pozostaje dostarczanie odpowiednich ilości białek (protein). Liczne badania oparte na określaniu bilansu azotowego w różnych grupach doświadczalnych, wskazały, że zapotrzebowanie na białko osoby trenującej dla powiększenia ogólnej masy mięśniowej jest od 3 do 5 razy wyższe niż u osoby nietrenującej. Zapotrzebowanie na energię (kalorie) u tych osób jest także wyższe, jednak nie aż kilkukrotnie, dlatego samo zwiększenie przyjmowanych posiłków nie jest rozwiązaniem. Stąd najlepszym środkiem jest tu stosowanie koncentratu proteinowego, mogącego dostarczyć maksymalnej ilości białek w niewielkiej porcji.
Egg Pro N™ to taki preparat (92% białka w suchej masie), już 30-35g (3 czubate łyżki stołowe) tej odżywki to pełna, maksymalna ilość protein jaką organizm jest w stanie jednorazowo przyswoić.

Co zawiera Egg Pro 4-generation™ ?
Egg Pro 4-generation™ składa się z najwyższej jakości białka pochodzenia zwierzęcego, uzyskanego z albuminy jaja w procesie ultrafiltracji. Ovoalbumina jest białkiem o aminogramie najbardziej zbliżonym do białka ludzkiego tzw. \"białko idealne\", jego przyswajalność przekracza 97%. To włąśnie aminogram ovoalbumino przyjęty został przez WHO jako wzorzec do określanie wartości innych źródeł białka. Z uwagi na strukturę produkcji proteina białka jaja od lat stopniowo drożała, stając się ostatecznie towarem deficytowym. Producenci chętniej sięgają po inny bardzo cenny surowiec – białko serwqatkowe (jest wartościowe a poza tym smaczniejsze i tańsze od ovoalbominy). Należy jednak pamiętać iż podstawowa zasada różniorodniości diety nakazuje różnicowanie źródeł podstawowychnskładników.
Nie sposób osiągać najwyższy sposów opierając się jedynie na surowcach mlecznych.

Egg Pro 4-generation™ może okazać się więc niezbędnym dodatkiem profesjonalnej diety.
Oprócz białka produkt zawiera aktywne steroidy w postaci steroli roślinnych.

Egg Pro 4-generation™ zawiera kompleks stymulująco-trawienny pomagający efektywnie wykorzystać odżywkę oraz inne posiłki, żywe kultury bakteryjne, kreatynę i taurynę.

Dla kogo Egg Pro 4-generation™ jest najlepsze?
- Sportowcy wyczynowi i zaawansowani potrzebujący największej ilości protein,      w skoncentrowanej formie.
- Sportowcy amatorzy dyscyplin siłowych, lub innych w okresie powiększania mięśni    szkieletowych, nie potrzebujący dodatkowych posiłków (cukrów, tłuszczy). Ponieważ    produkt zawiera tylko zwierzęce, czyste białko i nie wymaga skomplikowanego      trawienia jest on idealny jako tzw. \"nocny posiłek\" czyli odżywka spożywana 0,5 godziny    przed snem.
- Sportowcy wszystkich dyscyplin posiadający grupę krwi 0. Szczególnie u tych osób      produkt będzie skuteczniejszy niż preparaty i posiłki oparte o białko mleczne    (np. serwatkowe, kazeinowe). Ovoalbumina jest typowym białkiem zwierzęcym.      Jak pokazały dane statystyczne posiadacze grupy krwi 0 noszą w sobie predyspozycje  

 

SKŁADNIKI AKTYWNE: Egg Pro    
Porcja: 20g    
Ilość porcji w opakowaniu: 100    
Opakowanie: 2000g    
Zawartość: w 100g: zaw: % RWS
  Wartość energetyczna 405kcal  
  Białko 92g  
  Węglowodany 0,3g  
  Tłuszcz 4g  
  Witamina E 2,64mg 22%
  Witamina C 19,2mg 24%
  Witamina B1 (Tiamina) 0,28mg 26%
  Witamina B2 (Ryboflawina) 0,36mg 26%
  Niacyna 3,52mg 22%
  Witamina B6 (Pirydoksyna0 0,32mg 23%
  Foliany 88mcg 44%
  Witamina B12 (Kobalamina) 0,64mcg 26%
  Biotyna 12mcg 24%
  Kwas pantotenowy 2,4mg 40%
  Sód 430mg  
  Potas 510mg  
  Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidiphilus > 1,10^7  
  Monohydrat kreatyny 6000mg  
  Składniki: Białko jaja, monowodzian kreatyny, aromat (smak na opakowaniu), żywe kultury bakterii (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus), witaminy (witamina C - kwas l-askorbinowy, niacyna - nikotynamid, witamina E - D-alfa-tokoferol, kwas pantoteowy - d-pantotenian wapnia, witamina B2 - ryboflawina, witamina B6 - chlorowodorek pirydoksyny, witamina B1 - chlorowodorek tiaminy, foliany, l-metylofolian wapnia, biotyna - d-biotyna, witamina B12 - cyjanokobalamina), barwniki (E129, E102, E133).    

* % Referencyjna wartość spożycia

Porcję (20-40g) mieszać z 200-300ml wody lub mleka. Spożywać od 1 do 3 razy dziennie, w zależności od zapotrzebowania na białko. Szczególnie polecany do spożycia (0.5h) przed snem.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Produkt, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

Forma: Proszek
Wielkość opakowania: Do 300 g