Muscle Tech Nitrotech | 1800g

  • 285,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, PayU, Kurier Pobranie, Poczta Pobranie, Shopgate, Płatność mobilna - Shopgate, Paczkomat pobranie

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Smaki: ciastko, truskawka

Nitro-Tech to naukowo opracowana, ulepszona formuła białka serwatkowego przeznaczona dla wszystkich sportowców, którzy szukają większej masy mięśniowej, siły i lepszych wyników. Nitro-Tech zawiera białko pozyskiwane głównie z izolatu białka serwatki i peptydów serwatki - dwóch najczystszych i najczystszych dostępnych źródeł białka. Inne suplementy białka serwatkowego mogą zawierać tylko kilka gramów tych wysoce biodostępnych i łatwo trawionych białek. Nitro-Tech jest również wzmocniony najlepiej przebadaną formą kreatyny dla jeszcze lepszych przyrostów mięśni i siły.

Technologia filtracji wielofazowej

Każda miarka Nitro-Tech zawiera 30 gramów białka, głównie z izolatu białka serwatki i peptydów serwatki. Mają one kilka zalet w porównaniu z innymi formami białka. Po pierwsze, szybko się wchłaniają, a dzięki najwyższej wartości biologicznej organizm może łatwo przyswoić aminokwasy z białka, aby zbudować naprawdę imponujące mięśnie. To sprawia, że ​​Nitro-Tech jest idealnym wyborem jako białko potreningowe i pobudzające syntezę białek mięśniowych o każdej porze dnia. Białko serwatkowe w Nitro-Tech zostało przefiltrowane przy użyciu technologii filtracji wielofazowej, aby uzyskać mniej tłuszczu, laktozy i zanieczyszczeń niż tańsze źródła białka. Ponadto Nitro-Tech jest produkowany zgodnie ze standardami cGMP, co jest wymagane w przypadku wszystkich suplementów diety, aby zapewnić jakość i integralność.

Zbuduj więcej siły niż ze zwykłym białkiem serwatkowym

Nitro-Tech zawiera sprawdzoną w badaniach 3-gramową dawkę monohydratu kreatyny, która w połączeniu z białkiem serwatkowym pomaga budować większą siłę niż zwykłe białko serwatkowe. W przełomowym badaniu osoby stosujące podstawową kombinację składników w Nitro-Tech zwiększyły swoje maksymalne wyciskanie na ławce w jednym powtórzeniu o 34 funty, w porównaniu do zaledwie 14 funtów. dla osób stosujących zwykłe białko serwatkowe.

Ultraczysta formuła

Spójrz na inne proszki białkowe, a możesz być zszokowany tym, co znajdziesz! Niektóre z tych białek są obciążone tłuszczem, a niektóre zawierają ponad 10 gramów węglowodanów na miarkę! Nitro-Tech nie napełnia kubka do shakera węglowodanami – istnieją inne suplementy stworzone do tego celu. Zamiast tego każda miarka Nitro-Tech zawiera 30 gramów białka, głównie z izolatu białka serwatkowego i peptydów serwatkowych, z zaledwie 4 gramami węglowodanów, w zależności od smaku i nie więcej niż 2,5 gramami tłuszczu!

Najlepszy w swojej klasie smak.

Wymieszaj 1 miarkę w 180ml zimnej wody lub odtłuszczonego mleka w szklance lub shakerze. Stosowanie pomiędzy dużymi posiłkami lub po ćwiczeniach. Pij codziennie od 8 do 10 szklanek wody.