Now Foods Natural Resveratrol 200mg | 120 vcaps.

  • Resveratrol jest bardzo efektywnym przeciwutleniaczem 
  • Obniża całkowity i zły cholesterol 
  • 138,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.Resveratrol, związek występujący w dużych ilościach w czerwonym winie, wspomaga w leczenie przewlekłych chorób płuc, np. astmy czy obturacyjnej choroby płuc, a nawet schorzeń stawów - uważają naukowcy brytyjscy. Jest to związane z silnym przeciwzapalnym działaniem tego związku, piszą na łamach "American Journal Physiology - Lung Cellular and Molecular Physiology". 

Resveratrol jest związkiem z grupy polifenoli roślinnych. Jego bogatym źródłem jest czerwone wino. To jemu przypisuje się korzystny wpływ czerwonego wina na serce. Według niektórych doniesień, ma on także własności przeciwwirusowe. 

Z najnowszych doświadczeń badaczy z Imperial College w Londynie wynika, że resveratrol hamuje rozwój procesów zapalnych w nabłonku oddechowym. Zdaniem autorów, wyniki ich badań wskazują, że przeciwzapalne spektrum działania resveratrolu jest na tyle duże, iż może on być wykorzystywany w medycynie do wspomagania leczenia różnorodnych schorzeń o podłożu zapalnym. Mogą to być np. schorzenia dolnych dróg oddechowych, takie jak astma, czy przewlekła obutracyjna choroba płuc, a także stany zapalne stawów. Przeciwzapalne działanie resveratrolu polega m.in. na blokowaniu uwalniania z komórek nabłonka oddechowego związków sprzyjających zapaleniu - takich jak interleukina-8 (IL-8). IL-8 "przyciąga" komórki odporności, które wywołują stany zapalne. 


Porcja 1veg kap  
Ilość porcji w opakowaniu 120  
Opakowanie 120 veg kaps  
SKŁADNIKI AKTYWNE Natural Resveratrol  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Polygonum cuspidatum Extract (Rhizome) (50% Natural Trans-Resveratrol - 200 mg) 400 mg
  Red Wine Extract (Alcohol-Free) (Vitis vinifera) (Fruit) (Standardized for Polyphenols) 10 mg

 

Sposób użycia: 

1 kapsułka dziennie.

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

 

Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.