Scitec - Shark Cartilage | 75 kaps.

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Scitec

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 38,00 zł brutto
  • 41,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.


Ta formuła zawiera liofilizowane chrząstki rekina. Jest naturalnym źródłem siarczanu chondroityny. Każda porcja dostarcza 740 mg proszku z chrząstki rekina.

 

Chrząstka rekina jest doskonałym źródłem wapnia, a także naturalnie występujące mukopolisacharydów, które znane są również jako glikozaminoglikany (GAG). GAG są składnikami tkanki chrząstnej. Ze względu na wysoką zawartość wapnia, chrząstka rekina również przyczynia się do zdrowia kości.

 

Mangan przyczynia się do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych. Należy pamiętać, że dla osiągnięcia korzystnych rezultatów produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki

Zawartośc w porcji dziennej

(5 kapsułek)

Mangan

0,3mg

Chrząstka rekina w proszku

2960mg

 

Składniki:

Chrząstka rekina w proszku (ryby), żelatyna wołowa, barwnik (Dwutlenek tytanu), Siarczan manganu

Spożywać jedną porcję produktu (5 kapsułek) w ciągu dnia, najlepiej wraz z posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

 

 

SCITEC NUTRITION® jako jeden z liderów w produkcji suplementów diety dla sportowców posiada swoją własną fabrykę! Powierzchnia magazynowa oraz produkcyjna obejmuje w sumie ponad 30 000 m2.

 

W przeciągu 20 lat swojego istnienia firma zdobyła czołowe miejsce wśród producentów odżywek i suplementów diety. Scitec w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów w 135 wariantach smakowych! Nad realizacją zadań pracuje ponad 600 oddanych pracowników.