Trec Nitrobolon Pump Shot 100ml

  • 5,90 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Trec Nitrobolon Pump Shot 100ml - nowoczesny preparat przedtreningowy o ciekawym i pewnym składzie. Łączy w sobie starannie wyselekcjonowane substancje aktywne, takie jak: beta alanina, kofeina, tauryna oraz cytrulina. Wykazuje wielotorowe działanie, co pomaga realnie wzmocnić organizm i wesprzeć go w codziennej walce o wymarzoną sylwetkę. Preparat wspomaga wytrzymałość oraz zwiększa efekt pompy mięśniowej, bez której wielu sportowców nie wyobraża sobie udanego treningu.

Trec Nitrobolon Pump Shot 100ml - polecany jest zarówno zawodowcom, jak i osobom trenującym rekreacyjnie. Pozwala na maksymalizację osiąganych efektów treningowych, w tym także przyrostów suchej tkanki mięśniowej, poprawy siły fizycznej, jak i ogólne wzmocnienie wytrzymałości. Sięgnij po nową odsłonę znakomitego produktu do stosowania przed treningiem.

ZALETY TREC NITROBOLON PUMP SHOT 100ML

Całkowicie jawny i pewny skład, w którym nie znajdziesz przypadkowych dodatków i wypełniaczy. Forma gotowego do spożycia shotu, która nie wymaga wcześniejszego przygotowywania. Ponadto jest praktyczna i higieniczna w codziennym użytkowaniu.

SKŁADNIKI TREC NITROBOLON PUMP SHOT 100ML

Skład preparatu jest relatywnie prosty, aczkolwiek wyjątkowo skuteczny. Znajdziesz w nim takie substancje aktywne jak: beta-alanina, sok z buraka, alfa-ketoglutaran L-argininy, jabłczan cytruliny, glicerol oraz tauryna. Polecamy!

 

 

Woda; beta-alanina; sok z buraka; alfa-ketoglutaran L-argininy; jabłczan cytruliny; glicerol; tauryna; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; aromat; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; substancje konserwujące - sorbinian potasu, benzoesan sodu.

Składniki aktywne

w 45 ml *

w 15 ml

Beta-alanina

2250 mg

750 mg

Sok z buraka

2250 mg

750 mg

L-Arginina

876 mg

292 mg

Glicerol

675 mg

225 mg

L-Cytrulina

756 mg

252 mg

Tauryna

450 mg

150 mg

*Dzienna porcja produktu

Jednorazową porcję produktu ‒ 15 ml (1 łyżka stołowa) - stosować 3 razy dziennie.

W dni treningowe: pierwszą porcję rano po przebudzeniu, drugą porcję 30 min. przed treningiem, trzecią porcję bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: pierwszą porcję rano po przebudzeniu, drugą porcję pomiędzy posiłkami, trzecią porcję po głównym posiłku. Wstrząsnąć przed użyciem.

Forma: Płyn