Hi-Tech Testovite | 90 tabletek

  • 129,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

  • Korzystna formuła sportowa
  • Multi witaminy i minerałów w jednej tabletce
  • Testosteronu i Libido Enhancer
  • Znacznie ulepszona codzienna regeneracja

Hi-Tech Testovite™ jest pierwszym na świecie Multi-witaminy / mineralnych suplement zaprojektowany specjalnie na potrzeby sportowców! Tylko Testovite™ jest przeznaczony do obsługi składników odżywczych wymaga sportowców. Testovite™ zawiera znaczne ilości witaminy A, C, D, E, K, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 i B12. Zawiera również wiele minerałów niezbędnych do aktywnego stylu życia i potrzebne do optymalnego wykonywania w stresujących warunkach.

Testovite™ jest również pierwszym multiwitaminowa/mineralna suplement zaprojektowany, aby dać Ci dzienną dawkę związków testosteronu zwiększenie na poziomie etycznym. Posiada również szereg ekstraktów ziołowych, aby zwiększyć libido na co dzień! Pierwszym składnikiem jest silny tribulus terrestris wyciąg z wiodących w branży 90% zawartość saponiny. Tribulus może zapewnić wiele pożądanych korzyści dla sportowców. Sportowcy na arenie trójboju siłowego historycznie używali Tribulus, aby wspierać swoje wyniki. Najbardziej poszukiwane korzyści Tribulus są potężne wsparcie dla masy mięśniowej i siły, ogólna moc i wydajność, i bardziej efektywne odzyskiwanie. Z dodatkowym bonusem, że Tribulus również wiąże się z wspieraniem nastroju i libido.

Następny związek w Testovite™ jest ekstrakt kozieradki jako Testosurge®. Wyjątkowość TESTOSURGE jest to, że działa przez wiele ścieżek, aby znacznie podnieść poziom testosteronu, co pomaga budować znaczne zyski w wielkości mięśni, rozwój, i wytrzymałość, a także zwiększyć energię, libido, witalność, i popęd płciowy. Zawiera najwyższe stężenie aktywnych związków na miligram jakiegokolwiek naturalnego składnika na rynku i zaczyna pracować nad pierwszą dawką! Z pojedynczą dawką TESTOSURGE, badacze zgłaszane znaczny wzrost testosteronu w ciągu 10 godzin! A po tej jednej dawce, uczestnicy sedań miał większy niż 300% wzrost całkowitego testosteronu! Co było jeszcze bardziej zadziwiające było to, że poziom wolnego testosteronu wzrosła 110% i biologicznie aktywny testosteron (albumina związane + wolny) wzrosła 220% w porównaniu do placebo.®®

Następny związek znaleziony w Testovite™ jest MacaPure®, który jest "złoty standard", jeśli chodzi o Maca Wyciągi. Maca Pure® zawiera dwie grupy nowych związków w Maca zostały zidentyfikowane za pomocą technologii Naturex NMR. Związki te są macamidy i macaenes. Struktury te działają jako związki markerów dla MacaPure®, zapewniając jego skuteczność. Maca Pure® wykazały, że te dwie grupy związków jako wzmacniacze płci i energii, wśród innych związków znalezionych w tym ekstrakt maca. Biorąc MacaPure® spowodował aktywność seksualną i wytrzymałość znacznie zwiększyć jak ilości macamidów i macaenes w diecie wzrosła.

Testovite™ zawiera również kilka innych ekstraktów o wysokiej mocy, takich jak: Epimedium 10:1 wyciąg, zioło znane jako "naturalny afrodyzjak," wykazano w niektórych badaniach mieć pozytywny wpływ na produkcję hormonów i libido. Epimedium zwiększa poziom tlenku azotu, podczas gdy ikariin pomaga poprawić przepływ krwi (krążenie) poprzez rozluźnienie mięśni gładkich tętnic, pozwalając na większy przepływ krwi do penisa; Eurycommia Longifolia 100:1 ekstrakt znany również jako Tongkat Ali, jest standaryzowany do Eurycomanone. Badania wykazały, że eurykomanon zwiększa ilość wolnego testosteronu dostępnego we krwi poprzez hamowanie konwersji testosteronu do estrogenów; powoduje to wzrost testosteronu, aby budować w okresie czasu. Tongkat Ali był używany od wieków jako silny wzmacniacz libido i może również pomóc w zdrowiu psychicznym i podnoszenie nastroju. Ostatnie badania wykazały, że pomaga zwiększyć poziom wolnego testosteronu i zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową. Istnieją inne boostery testosteronu i libido w Testovite™ w tym: Dioscorea Nipponica Makino Extract (jak diosterol®), Wyciąg z pyłku sosny, Fitosterole, Massularia Acuminata Extract, i kwas fosfatydowy (Mediator marki®), który wykazano, aby poprawić wydajność mężczyzn.

Tabletki testovite™ są specjalnie zaprojektowane do bezpiecznego transportu do jelita cienkiego, gdzie odbywa się wchłanianie niezbędnych składników odżywczych. W przeciwieństwie do kapsułek, Testovite™ łatwe do połknięcia tabletki są specjalnie powlekane w celu ochrony delikatnych składników odżywczych przed rozkładem przez kwasy żołądkowe przed całkowitym wchłonięciem. Z Testovite™ otrzymasz Multi-witaminy/mineralnych i produkt, który zwiększa dzienny poziom testosteronu i libido. Żaden inny Multi-Witamina nawet zbliża się do porównania z korzyści i wysoką moc Testovite™.

Dawkowanie i sposób użycia: stosować jedną porcję (3 kap.) Testovite przed stosunkiem lub z posiłkiem.